A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United-Atlético Madrid (ismétlés)
16.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Juventus-Villarreal (élő)
23.05: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló (élő)

Sport 1

13.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Ajax-Benfica (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United-Atlético Madrid (ismétlés)
16.30: Labdarúgás, UEFA Ifjúsági Liga, negyeddöntő, Borussia Dortmund-Atlético Madrid (élő)
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Lille OSC-Chelsea FC (élő)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló (élő)

Sport 2

09.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Ajax-Benfica (ismétlés)
11.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United-Atlético Madrid (ismétlés)

Digisport 1

10.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Watford (ismétlés)
12.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Burnley (ismétlés)
14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle (ismétlés)
16.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester City (ismétlés)

Digisport 2

17.50: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Barcelona-Real Madrid (ismétlés)
20.15: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
22.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Tottenham (ismétlés)

Digisport 3

09.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-St.Étienne (ismétlés)
10.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Rennes (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-AS Monaco (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München (ismétlés)
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Liverpool (élő)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Osasuna (ismétlés)
21.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Sevilla (ismétlés)
23.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Alavés (ismétlés)

Arena 4

15.30: Labdarúgás, Liverpool TV, Brighton-Liverpool (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Borussia Dortmund (élő)
20.30: Labdarúgás, MLS, 3. forduló, összefoglaló (ismétlés)