A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.30: Labdarúgás, NB II, Kecskemét-Haladás (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Gyirmót FC Győr (ismétlés)
22.30: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Ferencváros (ismétlés)

Sport 2

07.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Atalanta (ismétlés)
09.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Sassuolo (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Lazio (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 14. forduló, összefoglaló (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, 14. forduló, összefoglaló (ismétlés)
18.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Venezia (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Juventus (élő)

Digisport 1

09.30: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
10.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Metz (ismétlés)
14.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Angers (ismétlés)
17.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Troyes (ismétlés)
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Norwich (élő)
22.30: Labdarúgás, francia bajnokság, St.Étienne-PSG (ismétlés)

Digisport 2

09.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Newcastle (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Watford (ismétlés)
15.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Southampton (ismétlés)

Digisport 3

23.05: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Chelsea-Southampton (ismétlés)

Spíler 1

18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Tottenham (ismétlés)
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Crystal Palace (élő)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Barcelona (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Sevilla (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, összefoglaló, 18. forduló (ismétlés)
22.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Atlético Madrid (ismétlés)