A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

9.30: Labdarúgás, angol bajnokság, RB Leipzig-Rangers (ism.)

12.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Paksi FC-Ferencvárosi TC (ism.)

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Puskás Akadémia-Mezőkövesd (élő)

19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Debreceni VSC-MOL Fehérvár FC (élő)

22.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Honvéd-Kisvárda (ism.)

M4 Sport +

16.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 30. forduló, Honvéd-Kisvárda (élő)

Sport 1

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Verona (élő)

Sport 2

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sassaulo (élő)

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Genoa (élő)

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Lazio (élő)

Digi Sport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Liverpool (élő)

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nantes (élő)

19.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Brighton (élő)

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-St. Étienne (élő)

Digi Sport 2

23.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Liverpool (ism.)

Digi Sport 3

9.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Strasbourg (ism.)

21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Burnley (ism.)

23.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nantes (ism.)

Spíler 1

8.05: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Holstein Kiel (ism.)

13.25: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Hamburg (élő)

15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Bayern München (élő)

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Manchester City (élő)

20.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Norwich (ism.)

22.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Crystal Palace (ism.)

Spíler 2

7.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Cádiz (ism.)

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alaves-Villarreal (élő)

16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol (élő)

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Levante (élő)

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Club-Atletico Madrid (élő)

23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol (ism.)

Aréna 4

15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Bochum (élő)

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Freiburg (élő)

23.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Bochum (ism.)