A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.25: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK (ismétlés)
10.25: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Atlético Madrid-Chelsea (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Zalaegerszegi TE FC-Budapest Honvéd FC (élő)
17.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Ferencvárosi TC-MOL Fehérvár FC (élő)
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Atalanta-Real Madrid (élő)
23.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, összefoglaló

m4sport.hu

13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Paks–Budafok (élő)
13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Tállya–MTK (élő)
16.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Puskás Akadémia–Újpest (élő)
16.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, DVSC–Siófok (élő)
17.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Haladás–Kisvárda (élő)

Sport 1

15.00: Labdarúgás, török bajnokság, 26. forduló, összefoglaló (ismétlés)

Sport 2

09.15: Labdarúgás, török bajnokság, 26. forduló, összefoglaló (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, német bajnokság, 22. forduló, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 1

13.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-AS Roma (ismétlés)
15.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Crotone (ismétlés)
17.55: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham Hotspur-Wolfsberg (élő)

Digisport 2

09.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Southampton (ismétlés)
10.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Crystal Palace (ismétlés)
13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-West Brom (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Chelsea (ismétlés)
17.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester City (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Lorient (élő)
21.10: Labdarúgás, Európa Liga, Real Sociedad-Manchester United (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham Hotspur-Wolfsberg (ismétlés)

Spíler 1

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Elche CF (élő)
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Lazio-Bayern München (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ferencváros-Barcelona (ismétlés)

Spíler 2

07.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Lazio-Bayern München (ismétlés)
18.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Lazio-Bayern München (ismétlés)
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Borussia Mönchengladbach-Manchester City (élő)
23.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, összefoglaló

Aréna 4

10.00: Labdarúgás, angol másodosztály, összefoglaló (ismélés)
10.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Rotherham-Nottingham (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Preston North End-QPR (élő)
22.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Everton (ismélés)