A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

12.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Haladás (élő)
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Fehérvár (élő)
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MTK (élő)

Sport 2

09.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Roma (élő)

Digisport 1

10.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Crystal Palace (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Manchester United (ismétlés)
14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton (élő)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Marseille (élő)
22.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lorient (ismétlés)

Digisport 2

06.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Nantes (ismétlés)
09.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Montpellier (ismétlés)
10.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lille (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Lens (élő)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Reims (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-Nice (élő)
19.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Crystal Palace (ismétlés)
21.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Brighton (ismétlés)

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lorient (élő)

Spíler1

08.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Leipzig (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-West Ham (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Chelsea (ismétlés)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Leeds (élő)
19.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Southampton (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Leeds (ismétlés)

Spíler2

08.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Espanyol (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Cádiz (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Madrid (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Betis (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Madrid (ismétlés)

Aréna4

13.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Derby-Bournemouth (élő)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Frankfurt (élő)

Youtube

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Győr-Békéscsaba (élő)

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza-Budafok (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Csákvár-Szentlőrinc (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Diósgyőr-Budaörs (élő)