A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.00: Labdarúgás, vb-selejtező, Magyarország-Anglia (ismétlés)

Duna World

17.00: Labdarúgás, stadionavató mérkőzés, Topolya-Ferencváros (élő)

Sport 1

08.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Olaszország-Bulgária (ismétlés)
11.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Svédország-Spanyolország (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, vb-selejtező, 4. forduló, 2. játéknap, összefoglaló (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, vb-selejtező, Észtország-Belgium (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, vb-selejtező, Liechtenstein-Németország (ismétlés)

Sport 2

07.30: Labdarúgás, vb-selejtező, Svédország-Spanyolország (ismétlés)
09.30: Labdarúgás, vb-selejtező, 4. forduló, 2. játéknap, összefoglaló (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, vb-selejtező, Olaszország-Bulgária (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, vb-selejtező, Magyarország-Anglia (ismétlés)

Digisport 1

09.30: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Huddersfield-Everton (ismétlés)
11.20: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Barrrow-Aston Villa (ismétlés)
13.40: Labdarúgás, Angol Ligakupa, West Brom-Arsenal (ismétlés)

Digisport 2

20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Watford (ismétlés)
22.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal (ismétlés)

Digisport 3

12.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-PSG (ismétlés)
14.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier (ismétlés)
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Brest (ismétlés)
19.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-AS Monaco (ismétlés)
21.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-St. Étienne (ismétlés)
23.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Manchester United (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, német másodosztály, Sandhausen-Ingolstadt (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Levante (ismétlés)
20.15: Labdarúgás, La Liga, 3. forduló. összefoglaló (ismétlés)
21.45: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Getafe (ismétlés)
23.50: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Athletic Bilbao (ismétlés)

Arena 4

06.00: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Getafe (ismétlés)