A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.30: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Galatasaray-FC Barcelona (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, Európa Liga/Európa Konferencia Liga, összefoglaló (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája/Európa Liga/Európa Konferencia Liga, a negyed- és az elődöntő sorsolása (élő)
20.00: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Mezőkövesd (élő)

Sport 1

11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája/Európa Liga/Európa Konferencia Liga, a negyed- és az elődöntő sorsolása (élő)
14.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United-Atlético Madrid (ismétlés)
16.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Juventus-Villarreal (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Torino FC (élő)

Sport 2

18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Rizespor-Trabzonspor (élő)

Digisport 1

09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
10.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Rennes (ismétlés)
12.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-St.Étienne (ismétlés)
14.10: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Bordeaux (ismétlés)
16.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Marseille (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Leeds United (élő)

Digisport 2

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Saint Étienne-Troyes (élő)

Digisport 3

09.05: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Barcelona-Real Madrid (ismétlés)
11.40: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Atlético Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
13.40: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)

Spíler 1

18.25: Labdarúgás, német másodosztály, összefoglaló (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Valencia (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Getafe (élő)

Arena 4

09.00: Labdarúgás, Barcelona TV, Barcelona-Osasuna (ismétlés)
20.25: Labdarúgás, német bajnokság, Bochum-Borussia Mönchengladbach (élő)
23.30: Labdarúgás, német másodosztály, St.Pauli-Heidenheim (ismétlés)