A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.05: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Újpest (ismétlés)
15.30: Labdarúgás, NB I, Kisvárda Master Good-Ferencvárosi TC (élő)
17.30: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-ZTE FC (élő)

M4 Sport+

19.20: Labdarúgás, NB II, Békéscsaba 1912 Előre-Pécsi MFC (élő)

Sport 1

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Venezia-AS Roma (élő)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Bologna (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, SSC Napoli-Verona (élő)
20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale (élő)
23.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Kayserispor (ismétlés)

Sport 2

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, SS Lazio-Salernitana (élő)

Digisport 1

08.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Angers (ismétlés)
10.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-PSG (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Metz (élő)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Monaco (élő)
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-FC Liverpool (élő)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Olympique Lyon (élő)
22.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Strasbourg (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Burnley (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Aston Villa (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Strasbourg (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Montpellier (élő)
19.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Leicester (ismétlés)

Spíler 1

07.00: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Augsburg (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Norwich (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Newcastle (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Watford (élő)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Tottenham Hotspur (élő)
19.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City (ismétlés)
21.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Watford (ismétlés)
23.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Tottenham Hotspur (ismétlés)

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Getafe (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Sociedad (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Sevilla (élő)

Arena 4

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayer Leverkusen (élő)

Youtube

13.00: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Győr (élő)

13.00: Labdarúgás, NB II, Szentlőrinc-DVTK (élő)

13.00: Labdarúgás, NB II, Tiszakécske-Vasas (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Haladás-Csákvár (élő)