A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

Sport 1

19.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Girona-Rayo Vallecano (felvételről)
21.30: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, nyolcaddöntő, Betis-Sevilla

Sport 2

14.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, összefoglaló (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Torino (élő)
18.00: Labdarúgás, Serie A, Salernitana-Lazio (élő)
20.45: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Udinese (élő)

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Angol Ligakupa, összefoglaló (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Nantes (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Saint-Étienne-Lens (élő)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain-Brest (élő)

Digisport 2

09.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Crystal Palace (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa-elődöntő, Barcelona-Real Madrid (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa-elődöntő, Atlético Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Southampton (ismétlés)

Digisport 3

08.20: Labdarúgás, Angol Ligakupa, összefoglaló (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Nantes (ismétlés)
20.35: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa-elődöntő, Barcelona-Real Madrid (ismétlés)
23.05: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa-elődöntő, Atlético Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, német másodosztály, Rostock-Hannover (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Chelsea (élő)
15.25: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-RB Leipzig (élő)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester United (élő)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Leicester (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Everton (ismétlés)

Spíler 2

07.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Barcelona (ismétlés)
18.00 Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Leicester (ismétlés)
20.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Everton (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Bilbao (ismétlés)

Arena 4

07.00: Labdarúgás, Bundesliga 2., Dynamo Dresden-Hamburg (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Freiburg (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln-Bayern München (élő)
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Bayer Leverkusen (élő)