A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

15.00: A magyar labdarúgó-válogatott 2020-as éve, dokumentumfilm
20.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-döntő, 2019/20, PSG-Bayern München (ismétlés)

Sport 1

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Besiktas (élő)
23.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Wolfsburg (ismétlés)

Sport 2

09.00: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-RB Leipzig (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Regensburg (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Wolfsburg (élő)
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Mainz (élő)

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale – Crotone (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Sampdoria (élő)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City (élő)
19.35: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, összefoglaló
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Udinese (élő)
22.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sassuolo (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Wolves (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, angol bajnokság, West Brom-Arsenal (ismétlés)
13.05: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-PSG (ismétlés)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Napoli (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-AC Milan (élő)
20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, az őszi idény összefoglalója (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-PSG (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AS Roma (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Inter (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Torino (ismétlés)
12.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Bologna (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Lazio (élő)
22.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City (ismétlés)

Spíler 1

07.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Real Madrid-Mönchengladbach (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Manchester City-Marseille (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Fulham (élő)
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Leicester City (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Granada (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Cádiz (élő)
23.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Fulham (ismétlés)

Spíler 2

08.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Elche (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Elche (élő)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Atlético Madrid (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Osasuna (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-FC Barcelona (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Betis (ismétlés)

Aréna 4

14.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Stoke-Bournemouth (ismétlés)
16.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Rangers-Celtic (ismétlés)