M4 Sport

10.10: Bajnokok Ligája, elődöntő, RB Leipzig-PSG (ismétlés)
12.40: Bajnokok Ligája, elődöntő, Lyon-Bayern München (ismétlés)
14.45: NB II, Vasas FC-Szombathelyi Haladás (élő)
17.30: NB I, Újpest FC-Budafoki MTE (élő)
20.45: Bajnokok Ligája, döntő, Paris Saint-Germain – Bayern München (élő)

Sport 2

10.00: Felkészülési mérkőzés, Salzburg-Ajax (ismétlés)

Digisport 1

08.05: Olasz bajnokság, Fiorentina-Napoli (ismétlés)
10.05: Olasz bajnokság, Juventus-Napoli (ismétlés)
12.55: Francia bajnokság, Monaco-Reims (élő)
14.55: Francia bajnokság, Lorient-Strasbourg (élő)
17.00: Francia bajnokság, Nice-Lens (élő)
19.10: Francia bajnokság, Lorient-Strasbourg (ismétlés)
21.00: Francia bajnokság, Dijon-Angers (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Francia bajnoksá, Lille-Rennes (ismétlés)
08.50: Francia bajnokság, Dijon-Angers (ismétlés)
10.50: Francia bajnokság, Bordeaux-Nantes (ismétlés)
14.55: Olasz bajnokság, Fiorentina-Napoli (ismétlés)
16.55: Olasz bajnokság, Lazio-AS Roma (ismétlés)
18.45: Olasz bajnokság, AC Milan-Inter (ismétlés)
20.35: Olasz bajnokság, Juventus-Verona (ismétlés)
22.30: Olasz bajnokság, Atalanta-Fiorentina (ismétlés)

Spíler 1

07.30: Angol FA Kupa, Derby County-Manchester United (ismétlés)
09.30: Bajnokok Ligája, Bayern München-Chelsea (ismétlés)
11.30: Bajnokok Ligája, Barcelona-Napoli (ismétlés)
13.30: Angol bajnokság, Wolves-Arsenal (ismétlés)
15.30: Angol bajnokság, Liverpool-Aston Villa (ismétlés)
17.30: Angol bajnokság, Tottenham-Everton (ismétlés)
20.00: Angol bajnokság, Arsenal-Leicester (ismétlés)
22.00: Angol bajnokság, Liverpool-Aston Villa (ismétlés)

Spíler 2

11.05: Spanyol bajnokság, Real Madrid-Barcelona (ismétlés)
14.10: Bajnokok Ligája, elődöntő, Lyon-Bayern München (ismétlés)
16.10: Spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid (ismétlés)
18.15: Spanyol bajnokság, Real Madrid-Barcelona (ismétlés)
21.55: Spanyol bajnokság, osztályozó, visszavágó, Girona FC-Elche CF (élő)

Arena 4

17.30: Skót bajnokság, St. Johnstone-Hibernian (élő)