A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

Sport 1

11.00: Labdarúgás, Német Kupa, Leverkusen-Frankfurt (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Torino (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, Kiel-Bayern München (élő)
23.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Fiorentina-Internazionale (ismétlés)

Sport 2

09.00: Labdarúgás, Német Kupa, Leverkusen-Frankfurt (ismétlés)
11.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Torino (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Fiorentina-Internazionale (élő)
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, 18. forduló, összefoglaló (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, Napoli-Empoli (élő)
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, Juventus-Genoa (élő)

Digisport 1

17.05: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Tottenham-Brentford (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester United-Manchester City (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, 1. elődöntő, Real Sociedad-FC Barcelona (élő)
23.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester United (ismétlés)

Digisport 2

07.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester United (ismétlés)
09.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Newcastle (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli (ismétlés)
16.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Inter (ismétlés)
21.40: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Brest (ismétlés)

Digisport 3

08.25: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Brest (ismétlés)
10.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Tottenham-Brentford (ismétlés)
14.20: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester United-Manchester City (ismétlés)

Spíler 1

18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Brighton and Hove Albion (élő)
23.05: Labdarúgás, Angol FA-kupa, Stockport-West Ham United (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla (ismétlés)
21.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid (ismétlés)
23.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Valencia (ismétlés)