A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Debreceni VSC-Gyirmót (ismétlés)
17.55: Labdarúgás, román bajnokság, FC Arges-Sepsi OSK (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, RB Leipzig-Liverpool (élő)
23.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló
23.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Ferencváros (ismétlés)

Sport 1

13.00: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Bielefeld (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, Bundesliga, összefoglaló, 21. forduló (ismétlés)
16.00: Labdarúgás, török bajnokság, összefoglaló, 25. forduló

Digisport 1

09.30: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-Lens (ismétlés)
11.20: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Lorient (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Nice (ismétlés)
15.20: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Marseille (ismétlés)
17.20: Labdarúgás, Serie A, összefoglaló
19.00: Labdarúgás, Premier League, összefoglaló

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, Premier League, West Ham-Sheffield United (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Newcastle (ismétlés)
11.05: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Burnley (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester-Liverpool (ismétlés)
15.10: Labdarúgás, Premier League, Everton-Fulham (ismétlés)

Digisport 3

09.00: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Juventus (ismétlés)
10.50: Labdarúgás, Serie A, Verona-Parma (ismétlés)
13.05: Labdarúgás, Serie A, Torino-Genoa (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Atalanta (ismétlés)
17.10: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Udinese (ismétlés)
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham-Ludogorec (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Lille-AC Milan (ismétlés)
22.50: Labdarúgás, Európa Liga, Rangers-Benfica (ismétlés)

Spíler 1 TV

19.05: Premier League, összefoglaló

Spíler2 TV

06.55: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Valencia (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, FC Barcelona – Paris Saint-Germain (élő)
23.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló

Arena4

08.00: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Johnstone-Celtic (ismétlés)
21.15: Labdarúgás, angol másodosztály, Luton Town-Cardiff City (élő)