A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza-Kecskemét (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Chelsea-Real Madrid (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája negyeddöntő, első mérkőzés, Manchester City-Atlético Madrid (ismétlés)
15.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, összefoglaló (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Eintracht Frankfurt-FC Barcelona (élő)
23.05: Labdarúgás, Európa Liga/Európa Konferencia Liga, összefoglaló (élő)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Villarreal-Bayern München (ismétlés)

Sport 2

14.00: Labdarúgás, UEFA Ifjúsági Liga, elődöntő, Dinamo Kijev-Sporting CP (élő)
16.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Villarreal-Bayern München (ismétlés)
18.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés, Chelsea-Real Madrid (ismétlés)

Digisport 1

09.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Everton (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Norwich (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Arsenal (ismétlés)
14.50: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Digisport

09.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Monaco (ismétlés)
10.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Rennes (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Angers (ismétlés)
15.50: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Newcastle (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Leicester (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Osasuna (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Alavés (ismétlés)
21.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid (ismétlés)
23.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Mallorca (ismétlés)

Arena 4

09.00: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Mainz (ismétlés)
16.30: Labdarúgás, Barcelona TV, Barcelona-Sevilla (ismétlés)
23.30: Labdarúgás, Barcelona TV, Barcelona-Sevilla (ismétlés)

RTL+

18.30: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, RB Leipzig-Atalanta (élő)
20.45: Labdarúgás, Konferencia Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Bodö/Glimt-AS Roma (élő)

RTL Most+

18.45: Labdarúgás, Konferencia Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Feyenoord-Slavia Praha (élő)
21.00: Labdarúgás, Konferencia Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Leicester-PSV (élő)
21.00: Labdarúgás, Konferencia Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Marseille-PAOK (élő)
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, West Ham-Lyon (élő)
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, első mérkőzés, Braga-Rangers (élő)