A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

12.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Puskás Akadémia (élő)
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Újpest (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Kisvárda (élő)
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Budapest Honvéd (élő)
21.30: Góóól!

Sport 1

13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburg-Paderborn (élő)
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hoffenheim (élő)
17.45: Labdarúgás, Bundesliga,Dortmund-Augsburg (mai)
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Bayer Leverkusen (élő)

Sport 2

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Hertha BSC (élő)
23.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hoffenheim (ismétlés)

Digisport 1

06.55: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, Barcelona-Athletic Bilbao (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Bordeaux (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, Premier League, Everton-Newcastle (élő)
15.55: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Sheffield United (élő)
18.00: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Juventus (élő)
20.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Benevento (élő)
22.45: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Sassuolo (ismétlés)

Digisport 2

08.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Fiorentina (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-AC Milan (élő)
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Lens (élő)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Rennes (élő)

Digisport 3

11.25: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Real Sociedad-Barcelona (ismétlés)
14.05: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, elődöntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, Premier League, West Bromich Albion-Fulham (élő)
18.20: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, Barcelona-Athletic Bilbao (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Lens (ismétlés)

Spíler 1

09.00: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Arsenal (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Wolverhampton Wanderers (élő)
18.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester United (élő)
20.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Aston Villa (élő)
23.00: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Wolverhampton Wanderers (ismétlés)

Spíler 2

08.10: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Huesca (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Sevilla (élő)
16.05: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Levante (élő)
18.20: Labdarúgás, La Liga, Elche-Valencia (élő)
20.40: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Real Sociedad (élő)
23.10: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Levante (ismétlés)

Arena 4

06.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Reading-Bournemouth (ismétlés)