A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

11.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Mezőkövesd (ismétlés)
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Diósgyőr (élő)
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd (élő)
22.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Újpest (ismétlés)

M4 Sport+

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Újpest (élő)

Sport 1

07.45: Labdarúgás, Európa Liga, Benfica-Arsenal (ismétlés)

Sport 2

13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Osnabrück-Heidenheim (élő)
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Bayern München (élő)
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Dortmund (élő)
20.30: Labdarúgás, török bajnokság, Alanyaspor-Galatasaray (ismétlés)

Digisport 1

13.25: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Chelsea (élő)
15.55: Labdarúgás, Premier League, Burnley-WBA (élő)
18.00: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Verona (élő)
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Bologna (élő)
22.45: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Sampdoria (ismétlés)

Digisport 2

11.00: Labdarúgás, Ligue 1, Brest-Lyon (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Reims (élő)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Sampdoria (élő)
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Marseille (élő)
19.50: Labdarúgás, Európa Liga, Salzburg-Villarreal (ismétlés)

Digisport 3

08.20: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Spezia (ismétlés)
10.10: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Torino (ismétlés)
12.40: Labdarúgás, Európa Liga, Granada-Napoli (ismétlés)
14.35: Labdarúgás, Európa Liga, Salzburg-Villarreal (ismétlés)
22.45: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Reims (ismétlés)

Spíler 1

09.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, Ferencváros-Molde (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Barcelona-Ferencváros (ismétlés)
15.25: Labdarúgás, Premier League, Wolves-Leeds (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Everton (élő)
20.30: Labdarúgás, Premier League, Fulham-Sheffield (élő)
23.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Everton (ismétlés)

Spíler 2

07.40: Labdarúgás, La Liga, Real Betis-Getafe (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, La Liga, Elche-Eibar (élő)
16.05: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Levante (élő)
18.20: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Celta Vigo (élő)
20.40: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Real Madrid (élő)
23.10: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Levante (ismétlés)

Arena 4

16.00: Labdarúgás, Championship, Bristol-Barnsley (élő)