A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Kisvárda (ismétlés)
16.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-ZTE (élő)
19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Budafoki MTE (élő)
22.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Paksi FC (ismétlés)

M4 Sport+

14.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Paksi FC (élő)

Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Osnabrück-Paderborn (élő)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-1. FC Köln (élő)
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München (élő)

Digisport 1

08.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Napoli (ismétlés)
09.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Torino (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool (élő)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester City (élő)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Arsenal (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Juventus (élő)
22.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Hellas Verona (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Manchester United (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Burnley (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Hellas Verona (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Crotone (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lyon (élő)
23.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lens (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lorient (ismétlés)
10.35: Labdarúgás, Európa Liga, Wolfsberg-Feyenoord (ismétlés)
12.25: Labdarúgás, Európa Liga, Rapid Wien-Molde (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lens (élő)
19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Reims (élő)
23.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool (ismétlés)

Spíler 1

07.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ferencváros-Dinamo Kijev (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ferencváros-Juventus (ismétlés)
14.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Brighton (ismétlés)
16.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Southampton (ismétlés)
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolves-Chelsea (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Fulham (élő)

Spíler 2

07.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Huesca (ismétlés)
13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Elche (élő)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Valencia (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Real Sociedad (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Valladolid (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Valencia (ismétlés)

Arena 4

13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Norwich-Cardiff City (élő)
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Rotherham-Derby County (élő)