A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.25: Labdarúgás, Európa Liga-csoportkör, 4. forduló, Ferencváros-Celtic (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, Európa Liga, Konferencia Liga, 4. forduló, összefoglaló (ismétlés)
23.25: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC (ismétlés)

M4 Sport+

14.35: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC (élő)
16.50: Labdarúgás, NB I, Debreceni VSC-Budapest Honvéd (élő)
19.15: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia FC-Újpest FC (élő)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, RB Leipzig-PSG (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Torino (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Fiorentina (élő)
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Atalanta (élő)
22.45: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Trabzonspor (ismétlés)

Digisport 1

08.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Troyes (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Burnley (élő)
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-PSG (élő)

Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Angers (élő)
21.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Wolverhampton (ismétlés)
23.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Burnley (ismétlés)

Digisport 3

08.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Aston Villa (ismétlés)
23.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Angers (ismétlés)

Spíler 1

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City (élő)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-Augsburg (élő)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Newcastle United (élő)
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Norwich (élő)
23.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City (ismétlés)

Spíler 2

09.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 14. forduló, összefoglaló (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Granada (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-FC Barcelona (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rayo Vallecano (élő)

Arena 4

07.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Mönchengladbach (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Freiburg (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Borussia Dortmund (élő)
20.30: Labdarúgás, német másodosztály, Karlsruhe-Hamburg (élő)