A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.35: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Real Madrid-Mönchengladbach (ismétlés)
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-ZTE (élő)
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Budafok (élő)
22.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Budapest Honvéd (ismétlés)

M4 Sport+

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Budapest Honvéd (élő)

Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Darmstadt-Hamburg (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Bremen (élő)
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Bayern München (élő)

Digisport 1 (élő)

09.50: Labdarúgás, francia bajnokság, St.Étienne-Angers (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Aston Villa (élő)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-West Brom (élő)
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Udinese (élő)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea (élő)

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Spezia (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Verona (élő)
23.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Monaco (ismétlés)

Digisport 3

07.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Benevento (ismétlés)
09.40: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham-Antwerp (ismétlés)
11.40: Labdarúgás, Európa Liga, Napoli-Real Sociedad (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Monaco (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Montpellier (élő)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Barcelona-Juventus (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Dinamo Kijev-Ferencváros (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-West Ham (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City (élő)
22.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City (ismétlés)

Spíler 2

08.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Osasuna (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Bilbao (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Sevilla (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Alavés (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Bilbao (ismétlés)

Arena 4

13.30: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Cardiff-Swansea (élő)
16.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Blackburn Rovers-Norwich City (élő)