A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Ferencváros (ismétlés)
11.00: Góóól! (ismétlés)

M4 Sport+

13.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-MTK (élő)
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Diósgyőr (élő)
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-ZTE (élő)

Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Nürnberg-Hannover (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Bayern München (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Köln (élő)
23.00: Labdarúgás, török bajnokság, Malatyaspor-Galatasaray (mai)

Digisport 1

06.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Crotone (ismétlés)
08.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Internazionale (ismétlés)
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Napoli (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sassuolo (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Sampdoria (élő)
22.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Cagliari (ismétlés)

Digisport 2

06.15: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Barcelona-Athletic Bilbao (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Marseille (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nice (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Angers (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Cagliari (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lille (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lyon (élő)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Nantes (ismétlés)

Digisport 3

06.55: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Tottenham-Brentford (ismétlés)
08.45: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester United-Manchester City (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Nantes (élő)

Spíler1 TV

07.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Newcastle (ismétlés)
09.45: Labdarúgás, FA Kupa, Millwall-Bristol City (ismétlés)
12.35: Labdarúgás, FA Kupa, Chelsea-Luton (élő)
15.00: Labdarúgás, FA Kupa, Brentford-Leicester (élő)
17.30: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Liverpool (élő)
20.55: Labdarúgás, FA Kupa, Everton-Sheffield Wednesday (élő)
23.00: Labdarúgás, FA Kupa, Fulham-Burnley (ismétlés)

Spíler2 TV

08.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Real Betis (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Granada (élő)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Barcelona (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Eibar (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Barcelona (ismétlés)

Arena 4

06.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Juventus (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, Skót Ligakupa, Livingston-St. Mirren (élő)
19.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Altach-RB Salzburg (mai)