A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

18.30: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Puskás Akadémia (élő)

M4 Sport+

13.45: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Diósgyőr (élő)
16.00: Labdarúgás, NB II, Haladás-Debreceni VSC (élő)

Sport 1

13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Heidenheim-Hamburg (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Hertha BSC (élő)
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hoffenheim (élő)

Digisport 1

08.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Juventus (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Inter (ismétlés)
12.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Udinese (élő)
14.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Fiorentina (élő)
17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Spezia (élő)
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AS Roma (élő)
23.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Nimes (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Bordeaux (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Rennes (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Reims (élő)
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester United (élő)
20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lille (élő)

Digisport 3

09.20: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham-Ludogorec (ismétlés)
11.10: Labdarúgás, Európa Liga, Rangers-Benfica (ismétlés)
13.15: Labdarúgás, Európa Liga, összefoglaló (ismétlés)
14.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Nimes (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Dijon (élő)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Bayern München-Salzburg (ismétlés)
12.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Burnley (ismétlés)
14.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Bristol Rovers-Darlington (élő)
16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham Hotspur (élő)
19.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Wolverhampton Wanderers (élő)
22.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Tottenham Hotspur (ismétlés)

Spíler 2

07.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid (ismétlés)
11.35: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Alavés (ismétlés)
13.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Osasuna (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Athletic Bilbao (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Granada (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Villarreal (élő)
23.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Osasuna (ismétlés)