A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.05: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-playoff, Ferencváros-Young Boys (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, stadionavató, Topolya-Ferencváros (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Magyarország-Andorra (élő)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Azerbajdzsán-Portugália (ismétlés)
12.00: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Franciaország-Finnország (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Hollandia-Törökország (ismétlés)
16.00: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, 6. forduló, 1. játéknap, összefoglaló (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Örményország-Liechtenstein (élő)
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Lengyelország-Anglia (élő)
23.00: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, 6. forduló, 2. játéknap, összefoglaló (élő)

Sport 2

09.15: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Hollandia-Törökország (ismétlés)
11.15: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, 6. forduló, 1. játéknap, összefoglaló (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Olaszország-Litvánia (élő)
22.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Koszovó-Spanyolország (ismétlés)

Digisport 1

15.45: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Leyton-QPR (ismétlés)
17.40: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Bolton-Barnsley (ismétlés)
20.10: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Derby County-Salford (ismétlés)
22.10: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Huddersfield-Everton (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Leicester (ismétlés)
20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Southampton (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Sevilla (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 4. forduló, összefoglaló (ismétlés)
20.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Getafe (ismétlés)
22.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Espanyol (ismétlés)

Arena 4

18.00: Labdarúgás, Liverpool TV, archív mérkőzés