A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő visszavágó mérkőzés, Atletico Madrid – Manchester City (ism.)

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő visszavágó mérkőzés, Barcelona-Frankfurt (élő)

23.05: UEFA Európa-liga és Konferencia Liga összefoglaló

Sport 1

13.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő visszavágó mérkőzés, Bayern München-Villarreal (ism.)

16.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő visszavágó mérkőzés, Liverpool-Benfica (ism.)

Sport 2

9.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő visszavágó mérkőzés, Liverpool-Benfica (ism.)

22.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő visszavágó mérkőzés, Bayern München-Villarreal (ism.)

Digi Sport 1

9.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Wolverhampton (ism.)

11.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Chelsea (ism.)

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Crystal Palace (ism.)

14.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Brighton (ism.)

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Liverpool (ism.)

Digi Sport 3

8.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Montpellier (ism.)

10.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lyon (ism.)

12.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Troyes (ism.)

15.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lille (ism.)

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Nantes (ism.)

19.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-PSG (ism.)

21.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Bourdeux-Metz (ism.)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Mainz (ism.)

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-West Ham (ism.)

Spíler 2

18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Barcelona (ism.)

21.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Atletico Madrid (ism.)

23.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Real Betis (ism.)

Aréna 4

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Barcelona (ism.)

23.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Liverpool (ism.)

RTL +

18.30: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő visszavágó mérkőzés, Atalanta-Leizig (élő)

20.50: Labdarúgás, UEFA Európa Konferencia Liga, AS Roma-Bodø/Glimt (élő)