Hivatalos bejelentés született arról, hogy Patrik Schick egészségügyi okok miatt nem szerződik a Juventushoz.
A Sampdoria a hivatalos honlapján közölte, hogy a torinói klubbal egyetértésben lemondanak
Patrik Schick klubcseréjéről. A 21 éves támadó karrierjében nagy lépés volt volna a Juventushoz szerződni, ez azonban nem jöhet létre, az orvosi vizsgálatok során diagnosztizált szívprobléma miatt meghiúsult a transzfer.
A 30,5 millió eurós cseh csatár kapcsán már szerződést is aláírtak a felek, de ez most semmis lett. Schick egyébként rendben végigjátszotta a szezont, nem voltak problémái, igaz, a cseh honfitárs, Jakub Jankto szerint valami kisebb gondja valóban volt Schicknek szívével, ettől még szerinte létrejöhetett volna a megállapodás.
Átigazolások
Fradi
Keane még mindig képben
Gera Zoltán ex-csapattársa, a korábban a Tottenhamet is erősített Bobby Zamora kardoskodott Robbie Keane hosszú távú kinevezése mellett.
Gyirmót/Szeged
Pejovic átigazolt
A Gyirmót az utolsó pillanatban megvásárolta a Szeged tapasztalt belső védőjét, Pejovic Danilót.
ZTE II
Három légiós írt alá
Két 18 éves nigériai támadó, Isaac Chukwudi és Jude Madaki, valamint egy kolumbiai védő, Darío Bonilla csatlakozott a ZTE II-höz. Idővel mindegyiküket beépítenék az első csapatba is.