A PSG hetekre elvesztette egyik sztárját a válogatott meccsek miatt

Többhetes kihagyás vár Ángel Di Maríára: a Paris Saint-Germain labdarúgója az argentin válogatott keddi világbajnoki selejtezőjén szenvedett combsérülést.
Budai László 2017. szeptember 6., szerda 14:29
Többhetes kihagyás vár Ángel Di Maríára: a Paris Saint-Germain labdarúgója az argentin válogatott keddi világbajnoki selejtezőjén szenvedett combsérülést.
Szerző: Budai László 2017. szeptember 6., szerda 14:29

A futballista kezdőként lépett pályára a Venezuela elleni hazai találkozón, amelyen még gól nélküli állásnál – a végeredmény 1–1 lett, ezzel az argentinok továbbra sincsenek könnyű helyzetben – a 24. percben lecserélték.

Az argentin válogatott Twitter-oldalán közölte, hogy Di Maríának a bal combja sérült meg, és az alapos orvosi vizsgálat után derül ki pontosan, hogy milyen hosszú kényszerpihenő vár rá. A helyi sajtóhírekben viszont már megelőlegezték számára a többhetes kihagyást.

A 29 éves Di Maríát 2015 nyarán szerződtette a PSG, amelyben azóta is alapembernek számít.
(mti)

Átigazolások
Paks
Ketten is aláírtak
Silye Erikkel és Máté Csabával hosszabbítottak: a ballábas szélső további három, míg a fiatal középpályás további négy évre írt alá.
Honvéd
Alapember hosszabbított
Meghosszabbították 23 éves kulcsemberük, Szabó Alex szerződését, aki két évvel toldotta meg kontraktusát, így az már 2028-ig érvényes.
Légiósok
Dárdai M. jövője
A Sport Bild szerint ha a feljutás veszélybe kerül, akkor Dárdai Márton is a Hertha távozói között lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz