Fotó: www.kisvardafc.hu
A Kisvárda hálóőre, Felipe szombaton repülőre száll, hogy az orvosi beavatkozást Brazíliában végezhessék el.
Rossz hírről tájékoztatta szurkolóit a Kisvárda kluhonlapja: Felipe kapus a Honvéd elleni mérkőzés hosszabbításában egy kirúgásnál szúró fájdalmat érzett a térdében.
Azóta egymást követték a vizsgálatok, mígnem kiderült, hogy egy porcdarab levált a térdéből, ami miatt műtét vár a játékosunkra.
Pénteken eldőlt, hogy Felipe már szombaton repülőre száll, hogy az orvosi beavatkozást szülőhazájában végezhessék el. Ha minden jól megy,
a hálóőr egy hónap múlva elkezdheti az edzéseket.
Felipe kiválásával az esztendőből hátralévő két bajnoki mérkőzésen minden bizonnyal Zöldesi Illés jut bizonyítási lehetőséghez a kapuban - írja a kisvardafc.hu.
Átigazolások
Mezőkövesd
Új klubigazgató és ügyvezető igazgató
Szervezeti és személyzeti változások történtek Mezőkövesden: Mádi-Nagy Ildikó lett az ügyvezető igazgató, ifj. Tállai András pedig a klubigazgató.
Fradi
Tóth Alex
Sajtóhírek szerint több topcsapat is figyeli Tóth Alexet, a Csakfoci pedig úgy értesült, hogy a Fradi-játékos átigazolási díja akár 15 millió euró is lehet, de a pletykákkal ellentétben a Juventus nem érdeklődött iránta.
KTE
Pálinkás hosszabbított
A Kecskemét 2028-ig meghosszabbította Pálinkás Gergő eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését.