Az osztrák élvonalbeli RB Salzburg a hivatalos közösségi oldalán közölte, Szoboszlai Dominikra néhány nap kihagyás vár, mivel a magyar válogatott középpályás felkészülési mérkőzésen csípősérülést szenvedett.
Szoboszlai Dominik 5 perc után rúgta 2020 első salzburgi gólját, miután egy hatalmas kapushibát és salzburgi csapattársa szemfüles megoldását használta ki. Mégsem lehet felhőtlen az öröme, hiszen a 12. percben sérülés miatt le kellett cserélni a katari Al-Arabi ellen fölényesen, 6-0-ra megnyert felkészülési mérkőzésen.
A salzburgiak közösségi oldalának tájékoztatása szerint Szoboszlai csípőízület-sérülést szenvedett, így néhány nap kényszerpihenő vár rá.
Az RB Salzburg legközelebb január 25-én, szombaton a Zenit Szentpétervár csapatával játszik a dohai edzőtáborban.
Átigazolások
KBSC
Meskhi Szerbiában
A szerb FK Zemun csapatánál folytatja pályafutását a 29 esztendős Mykhailo Meskhi. A középpályás legutóbb a Kazincbarcikát erősítette, de korábban a Mezőkövesd és a Kecskemét mezében is láthattuk.
Újpest
Lacoux távozott
Távozott az Újpesttől Tom Lacoux, Horvátországban folytatja a francia középpályás.
Újpest
Újabb zalai kiszemelt
A csakfoci.hu információi szerint az Újpest nemcsak Szendrei Norbert iránt érdeklődik, hanem a Zalaegerszeg brazil támadója, Maxsuell Alegria is kiszemelt a Megyeri úton.