Bernd Storck szövetségi kapitány árulta el a Feröer elleni világbajnoki selejtező előtt, miért nincs ott a csapatban a Ferencváros gólerős szélsője, Varga Roland.
A Feröer elleni kezdőcsapat egyik meglepetését jelentette, hogy Varga Roland, az OTP Bank Liga góllövőlistáját vezető FTC-játékos nincs ott a névsorban, sőt, a kispadra sem ülhetett le.
Mivel eltiltása nincs a szélsőnek, felmerült a kérdés, miért maradt ki a meccskeretből a 28 éves futballista, aki bejátszotta magát az utóbbi hetekben a nemzeti csapatba is.
Nos, Bernd Storck szövetségi kapitány a találkozót megelőzően elárulta az M4 Sportnak, hogy Varga bokasérülése miatt nem állhatott a válogatott rendelkezésére, ezért nem lép pályára az utolsó vb-selejtezőnkön. Azt még nem tudni, mennyit kell kihagynia a Ferencváros alapemberének.
ÉLŐ: Kövesd a mérkőzést itt!
Átigazolások
ZTE
Kialakult az edzői stáb
Filipe Celikkaya lesz a vezetőedző, Bruno Lopes a másodedző, Goncalo Garrido az asszisztens edző, Hugo Goncalves az erőnléti edző, Safet Jahic a kapusedző és Pálfi Zoltán a vezető elemző.
DVSC
Guineai próbajátékos
A DVSC bejelentette, hogy egy ügynöki ajánlás alapján érkezik az NB III-as csapathoz egy fiatal guineai csatár próbajátékra.
Nafta
Zalaegerszegi próbajátékosok
A ZTE második csapatából próbajátékon szerepelt a szlovén élvonalbeli Naftában Vert Bence, Ayodele Olawale, Horváth Zalán, Barbarics Martin és Király Marcell. (planetnogomet.si)