Honvéd: Fém került a válogatott játékos vállába – ekkor térhet vissza

Kedden kés alá feküdt Gazdag Dániel, a Budapest Honvéd magyar válogatott középpályása, aki vasárnap vállsérülést szenvedett a Kisvárda elleni bajnokin.
Csakfoci Admin 2019. december 4., szerda 19:25
Kedden kés alá feküdt Gazdag Dániel, a Budapest Honvéd magyar válogatott középpályása, aki vasárnap vállsérülést szenvedett a Kisvárda elleni bajnokin.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. december 4., szerda 19:25

A magyar válogatott középpályás a vasárnapi, Kisvárda ellen 2-0-s vereséggel végződő bajnokin sérült meg súlyosan. Klubja tájékoztatása szerint kedden a Sportkórházban került sor az operációra és a beavatkozás sikeres volt.

Tátrai Miklós vállspecialistával közösen végeztük a műtétet, amely során alapvető szempont volt, hogy olyan korszerű eljárást használjunk, amely gyorsabb rehabilitációt tesz lehetővé. A rugalmas rögzítési technikának köszönhetően nem szükséges egy második műtét a fémkivétel miatt. A beavatkozás teljesen jól sikerült, a tervek szerint Gazdag Dániel egy éjszakát tölt bent a Sportkórházban, szerdától pedig otthon lábadozhat majd – mondta a klubhonlap érdeklődésére Toman József, a Honvéd csapatorvosa, aki ott volt játékos mellett a műtét során, s hozzátette, az altatást pedig Tarr Márton végezte, aki szintén a klubnál dolgozik.

A műtétet követően jöhet a gyógytorna, ami segíti majd a minél gyorsabb visszatérését, januártól pedig intenzív futómunkát és labdás edzéseket is végezhet, egyedül az ütközésekre kell figyelni, esetleg az első hetekben meg kerülni ezeket.

Olvastad már?
Vége a Honvéd válogatott játékosa évének: "Átdobott magán, mondtam is, hogy cseréljenek le"
A szalagok sérültek Gazdag Dániel vállában, a Budapest Honvéd magyar válogatott középpályását meg is kell műteni, de januárban már visszatérhet. 
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Ajka
Hannich érkezett
Hannich Péter csatlakozott az FC Ajka szakmai stábjához, ahol Gaál Bálint vezetőedző munkáját segíti, július 1-jétől pedig sportigazgatóként folytatja tevékenységét.  
Légiósok
Ez várhat Lisztesre
Idősebb Lisztes Kriszitán elmondta, a fiát egyelőre sehova nem adják kölcsön. A Frankfurt az USA-ban is túrázik majd nyáron, az amerikai vízumot pedig már kiváltották a támadó számára.
Puskás Akadémia
Bejelentés Hornyákról
Péntek délelőtt a felcsúti klub a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Hornyák Zsolt vezetőedző 2027 nyaráig meghosszabbította idén júniusban lejáró szerződését.
Tovább az összes átigazoláshoz