38 fokos lázas védő, vállszalagszakadás - a Haladás három kényszerű cserével verte a Vidit

Több gonddal is meg kellett küzdeni Michal Hipp szombathelyi vezetőedzőnek, akinek védője csak beinjekciózva tudta vállalni a játékot, a mérkőzésen pedig többen megsérültek.
Csakfoci Admin 2017. december 10., vasárnap 10:37
Több gonddal is meg kellett küzdeni Michal Hipp szombathelyi vezetőedzőnek, akinek védője csak beinjekciózva tudta vállalni a játékot, a mérkőzésen pedig többen megsérültek.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. december 10., vasárnap 10:37

Fontos győzelmet aratott szombaton a Szombathelyi Haladás az NB I-ben, Michal Hipp együttese a Videoton 1-0-s legyőzésének köszönhetően bennmaradóhelyen telelhet. A hazaiak vezetőedzőjének több sérüléssel és betegséggel is meg kellett küzdenie; mindhárom cserelehetőségét kényszerűségből használta ki.

"Középhátvédünk, Stef Wils 38 fokos lázzal, beinjekciózva vállalta a játékot, és a mérkőzés közben is jöttek gondok - mondta a sajtótájékoztatón Hipp. - Myke Bouard Ramos sérülése sajnálatos, és korán jött, a második félidőben pedig a cseréket is befolyásolták a kényszerű változtatások. Ramost a szünetben le kellett cserélnem, Halmosi Péternek is problémái voltak, ahogy Németh Máriónak is. Ezekre folyamatosan reagálnunk kellett."

Honlapunk helyszíni információ szerint Ramos vállszalagszakadást szenvedett, a játékost kórházba szállították. Ezt erősíti meg a Haladás hivatalos honlapján is: "Részleges vállszalag-szakadást szenvedett a jobb vállában. Négy hétig kell viselnie a rögzítőkötést."

Átigazolások
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
ETO FC
NB II-ben a tehetség
A kooperációs együttműködés értelmében a mostani NB I-es szezonban bemutatkozó ETO-középpályás, Tollár Imre is az NB II-es Szentlőrincnél fejlődhet tovább. (eto.hu)
Légiósok
Megvan Szánthó új csapata
Mint ismert, a nyáron távozott a Vasastól Szánthó Regő, akivel kapcsolatban csütörtök este végre eldőlt, hol folytatja pályafutását: a szlovák élvonalban szereplő MSK Zilina jelentette be.
Tovább az összes átigazoláshoz