Topligák: A Bayern kiütötte a Dortmundot, csereembere mentette meg a Juventust – eredmények, videók

A Juventus hátrányból fordítva, cserejátékosának köszönhetően nyert a Milan elleni rangadón. A Bayern München kiütéses, 5-0-ás győzelmet aratott a Dortmund felett. Eredmények.
Csakfoci Admin 2019. április 6., szombat 20:36
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 6., szombat 20:36

Juventus - Milan 2-1 (Dybala 60. - büntetőből, Kean 84., ill. Piatek 39.)

A Juventus már a 39. percben hátrányba került a Milan elleni rangadón, miután Bakayoko továbbítását Piatek váltotta gólra.

A második félidő 60. percében Dybalával szemben szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, a labda mögé a sértett állt, aki értékesítette a büntetőt. A 2-1-es végeredményt a csereként beálló Kean alakította ki, aki Pjanic passza után lőtte ki a hosszút - így a toróniak előnye 21 pontosra nőtt a Napolival szemben.