NB I-es csapattal ikszelt a Puskás

Edzőmeccsen mérték össze erejüket az újonccal.
admin 2016. október 7., péntek 18:02
Szerző: admin 2016. október 7., péntek 18:02

A mérkőzés eleje kiegyenlített mezőnyjátékot hozott. Majd az idő múlásával a Puskás Akadémiának sikerült nagyobb helyzeteket kialakítania. Azonban gólt nem sikerült szerezniük, és az első 45 perc közepétől kezdve már a Gyirmótnál volt az irányítás, több alkalommal is veszélyeztettékHegedűs kapuját, azonban a felcsúti hálóőr az első játékrészben még állta a sarat.

GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. (Hrabina A. - 46.p.) - Présinger Á. (Nagy S. - 60.p.), M. Bojovic (Aranyos M. - 60.p.), Lengyel D. (Lázár P. - 46.p.), Achim S. (Szegi V. - 46.p.) - Sallói D. (Gyurján B. - 46.p., Farkas Z. - 72.p.), Paku R. (Tóth N. - 62.p.), Kiss M. (Borkai Á. - 62.p.), Filkor A. (Simon Attila - 46.p.), Vass P. (Szabó T. - 46.p.) - Simon András (Orovecz Á. - 66.p.)

PUSKÁS AKADÉMIA FC: Hegedűs L. - Heffler T. (Kovács T. - 62.p.), Forró Gy. (Spandler Cs. - 46.p.), Vanczák V., Tar Zs., Fényes Sz., Pekár L., Zsidai L., Gajdos Zs., Lencse L. (Polonkai A. - 46.p.), Molnár Cs.

Az 54. percben a hazaiak szereztek vezetést, Simon András kapott labdát a jobb szélen, majd közeli lövését még védte Hegedűs, a kipattanó azonban pont Simon Attilához került, aki közelről a kapuba lőtte a labdát.

76.p. Bal oldali beadásra érkezett Zsidai, aki az elvető Hrabina felett a jobb felső sarokba lőtt. 1-1

Debreceni VSC
Srdjan Blagojevic
Kazahsztánban arról írtak, hogy Alexander Sednev rövidesen távozik az Ordabasy csapatának éléről, utódja pedig a Debrecent irányító szerb szakember, Srdjan Blagojevic is lehet. (Серый CARDINAL)