Világcsúcsot jelentő 91 553 futballszurkoló volt jelen a Camp Nou Stadionban az FC Barcelona és a Real Madrid női csapatainak szerdai Bajnokok Ligája-negyeddöntőjén.
Az El Clásicót - amely minden idők legnézettebb női futballmérkőzése lett - a katalánok nyerték 5-2-re, és 8-3-as összesítéssel jutottak tovább.
Az előző rekordot az 1999-es világbajnokság döntője tartotta, akkor a pasadenai Rose Bowlban 90 195 szurkoló látta az Egyesült Államok-Kína találkozót.
Ami a klubfutballt illett, ebben a tekintetben jelentősen túlszárnyalta az eddigi csúcsot a szerdai találkozó, mivel idáig az Atlético Madrid és a Barcelona 2019-es mérkőzése vezetett, amelyet 60 739 néző látott a Metropolitano Stadionban.
A címvédő Barcelonának ez volt az első fellépése szurkolók előtt a Camp Nouban, az együttes ugyanis alapvetően a Johan Cruyff Stadionban játssza hazai mérkőzéseit, átlagosan 2938 drukker előtt. (MTI)
Átigazolások
Fradi/Tottenham
Keane-reakció
"Találgatásokkal nem foglalkozom" - reagált Robbie Keane az M4 Sport azon kérdésére, hogy ha úgy adódna, elfogadná-e a Tottenham kispadját, majd az ír edző elviharzott.
Mezőkövesd
Hosszabbítás
2027-ig meghosszabbították Varjas Zoltán szerződését. A 25 éves belső védő idén 14 bajnokin játszott, és két gólt is szerzett.
Videoton
Védőt igazoltak
Tapasztalt hátvéddel erősítettek a fehérváriak. A 29 esztendős Hesz Olivér a BVSC-Zugló csapatától érkezett a Videotonhoz.