Hihetetlen pech: Mankóval távozott első meccséről a magyar légiós - fotók, videó

A csereként bő negyedórája pályán lévő Balogh Norbert egy kemény belépőt követően, rögtön az első, a Hull City felnőttcsapatában lejátszott tétmeccsén megsérült.
Dudás Gábor 2019. október 27., vasárnap 15:47
Szerző: Dudás Gábor 2019. október 27., vasárnap 15:47

A hátrányban lévő hazai játékosok közül Joe Worrall és Brice Samba kapus is megpróbálta levonszolni a pályáról a magyar csatárt, akiről azt hitték, csak szimulál, de mint kiderült, valóban komolyabb a sérülése.

Az edzője, Grant McCann elmondása szerint a győztes meccs után mankóval közlekedő Balogh Norbert emiatt már a szombati, Derby County elleni rangadót (2-0) is kihagyta, egyelőre nem tudni, mikor játszhat ismét az ősz elején igazolt 23 éves támadó.

Képeken a durva belépő (amely sárgát sem ért, mivel a magyar légiós előtte már lesen volt...) és Balogh sérülése:

(Forrás: hulldailymail.co.uk)

5 hónap után játszhatna tétmeccset a magyar válogatott csatár: "Új autója már van, háza is lesz"
Balogh Norbert bemutatkozására a hétvégén akár sor kerülhet a Hull City-ben, de két csatár is előtte áll a sorban edzője elmondása szerint.