Élő: Dortmund-Real Madrid BL-elődöntő

Feltöltve: 2013, április 24 - 20:45 Frissítve: 2013, április 24 - 22:51

A tegnapi Bayern-Barca után újabb csúcsmeccs következik a Bajnokok Ligájában, ahol a sorozat másik elődöntőjében a Borussia Dortmund fogadja a Real Madridot. A két csapat ősszel a csoportmeccsek során már összekerült, akkor a BVB otthon 2-1-re nyert, a madridi meccset pedig csak a 89. percben tudta 2-2-es döntetlenre menteni a Real. A csakfoci.hu élő eredménykövetés formájában számol be a két együttes újabb párharcának első találkozójáról.

Kövess minket: Twitter   Facebook

ÉLŐ: Kövesd a legfontosabb történéseket itt!

BORUSSIA DORTMUND – REAL MADRID 4-1 (Lewandowski 8., 50., 55., 67. - a negyediket 11-esből, ill. C. Ronaldo 43.)