Eb: Négy francia focistát keményen megbüntethetnek

Feltöltve: 2012, július 4 - 06:52 Frissítve: 2012, július 4 - 07:01

Noel Le Graet, a Francia Labdarúgó Szövetség elnöke elárulta: négy, az Eb-t megjárt játékosuk, Samir Nasri, Hatem Ben Arfa, Jeremy Menez és Yann M'Vila fegyelmi tárgyalás elé néz. Didier Deschamps közben még nem adott választ arra, hogy elfogadja-e a válogatott kispadját.

HAZAI ÁTIGAZOLÁSI HÍREK: Ez lehet a magyar nyár átigazolási bombája - kattints!

Nasri az emlékezetes, az egyik újságíró elleni, nyomdafestéket nem tűrő kifakadása miatt bűnhődhet, míg három társa egy öltözői kakaskodás okán áll a fegyelmi bizottság elé.

- Négy játékosnak, Nasrinak, Ben Arfának, Meneznek és M'Vilának a fegyelmi biztosság előtt kell felelnie a tetteiért. Nem akarom, hogy hulljanak a fejek, de a büntetések nem maradhatnak el – mondta a szövetség elnöke, Noel Le Graet.

A focivezér azt is elárulta, hogy Didier Deschamps a sajtóhírek ellenére nem mondott nemet, a felkérésre, mely szerint legyen az Európa-bajnokságon a legjobb nyolc közé jutó francia válogatott következő szövetségi kapitánya, mindössze időt kért, hogy családjával együtt eldöntse, vállalja-e az új kihívást.

Hozzászólások

koeman_erno Samir Nasri, Hatem Ben Arfa, Jeremy Menez és Yann M'Vila gyönyörű tőzsgyökeres francia nevek.

XXI. század francia válogatottjában a többség még a Marseilles-t sem tudja fejből. Ez a bajuk.

2012, július 4 - 09:06



Címlapon

                                            

Tartalom átvétel