Csomagban is jöhet a Fradihoz a holland klasszis - hazai átigazolási hírek

Feltöltve: 2016, május 29 - 15:55

Véget ért a bajnoki szezon, nem meglepő, hogy egyre több átigazolási információ jelenik meg a hazai klubok kapcsán. A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I és az NB II piaci híreit gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!

15 meccs után bukott Románia, nehezen nyertek az olaszok és a törökök - videók

Feltöltve: 2016, május 29 - 22:47

15 hivatalos mérkőzés után véget ért Románia veretlenségi sorozata, Torinóban kapott ki a válogatottjuk Ukrajnától 4-3-ra, hiába szerzett vezetést korán a címeres mezben 50. meccsét játszó Torje. Olaszország és Törökország sikerrel, de szoros győzelmekkel hangolt az Európa-bajnokságra, előbbi Montenegrót, utóbbi Skóciát verte 1-0-ra.

A BL-döntő alatt gyilkoltak meg 12 Real-szurkolót, klubot vált a Bundesliga gólgyárosa - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, május 29 - 22:26

Annyira elfoglalt vagy, hogy csak öt perced van átnézni a nap legfontosabb külföldi híreit? Az alábbi összeállításban az elmúlt egy nap kiemelkedő fontosságú eseményeit gyűjtöttük egy csokorba Számodra. És ha kedvet csináltunk, szánj rá még ötöt további írásainkra!

3 gól és 3 gólpassz: Parádézott a Dortmund csillaga - videó

Feltöltve: 2016, május 29 - 21:46

Fantasztikus meccset játszott az örmény válogatott színeiben Henrikh Mkhitaryan, a Borussia Dortmund középpályása, aki triplája mellett három gólpasszt is kiosztott a Guatemala ellen 7-1-re megnyert felkészülési találkozón. Íme, az összefoglaló!

NB II: Pintér és a Mezőkövesd az NB I küszöbén, de a ZTE is nyert - eredmények

Feltöltve: 2016, május 29 - 20:57

4-0-s siófoki győzelmével a Mezőkövesd nagyot lépett a feljutás felé. A Merkantil Bank NB II 29. fordulójában a matyóföldiek Molnár ás Sós góljával, valamint Nicorec duplájával diadalmaskodtak a Balaton partján, így az utolsó kör előtt 2 ponttal vezetnek a Soroksárt nagy csatában (2-1), a gólkirály-jelölt Daru duplájával verő ZTE előtt. A Vác a Szigetszentmiklós 4-0-s legyőzésével bebiztosította bennmaradását (utóbbi kiesett), akárcsak a Szegeddel ikszelő Szolnok, búcsúzik viszont a hazai pályán ötöt kapó Dunaújváros. A már bajnok Gyirmót Csákváron vágott egy négyest. A vasárnapi eredmények.

Bombameglepetés: Szlovákia hármat vágott a németeknek - videók, eredmények

Feltöltve: 2016, május 29 - 20:31

Nagy meglepetésre 3-1-re kikapott Augsburgban a kísérletezősebb összeállításban játszó és a jövő héten a magyar nemzeti csapattal találkozó német válogatott Szlovákiától, a két gárda Eb-fekészülési mérkőzésén. Bár Mario Gomez büntetőjével már a 13. percben vezetett a Nationalelf, északi szomszédunk három gólt szerzett zsinórban és megnyerte a mérkőzést. A Ferencváros támadója, Stanisláv Sesták a 68. percben, csereként játszott a találkozón. A spanyolok a svájci St. Gallenben verték ugyancsak 3-1-re a bosnyákokat, sőt, a szintén Eb-résztvevő albánok is 3-1-re győztek a 2022-es vb-házigazda Katar ellen.

Történelmi gólt lőtt az amerikai szupertehetség - videó

Feltöltve: 2016, május 29 - 19:29

Christian Pulisic, a Borussia Dortmund mindössze 17 éves középpályása lett az amerikai válogatott történetének legfiatalabb gólszerzője, miután betalált a Bolívia ellen 4-0-ra megnyert mérkőzésen.

A magyar fociválogatott is szurkolt a Veszprémnek - a nap fotója

Feltöltve: 2016, május 29 - 19:03

Szalai Ádám Facebook-oldalán jelent meg az alábbi fotó: az Ausztriában edzőtáborozó magyar válogatott tagjai a távolból is szorítanak az MVM Veszprémnek a lengyel Kielce elleni férfi kézilabda Bajnokok Ligája Final Four-döntőn.

Furcsa pletyka Dzsudzsákról, Szalairól lemondtak a szurkolók - ez történt a hétvégén

Feltöltve: 2016, május 29 - 18:43

Annyira elfoglalt vagy, hogy csak öt perced van átnézni a hétvége legfontosabb hazai híreit? Az alábbi összeállításban az elmúlt két nap kiemelkedő fontosságú eseményeit gyűjtöttük egy csokorba Számodra. És ha kedvet csináltunk, szánj rá még ötöt további írásainkra!

Elbukta a feljutást a leghírhedtebb angol csapat - videó

Feltöltve: 2016, május 29 - 18:17

A Barnsley jutott fel az angol harmadosztályú rájátszás döntőjét követően a Championshipbe, miután a vasárnapi fináléban, a londoni Wembley-ben 3-1-re legyőzte a fanatikus szurkolóiról közismert Milwall csapatát. Íme, a gólok!

Már az NB III-as csapatokkal is lehet játszani a FIFA-ban

Feltöltve: 2016, május 29 - 17:43

Elkészült a magyar harmadosztály küzdelmeit tartalmazó kiegészítő a FIFA 16, 15 és 14 játékokhoz, a fifahungary.hu jóvoltából.

A magyar szurkolók döntöttek: Szalait sem vinnék az Eb-re

Feltöltve: 2016, május 29 - 17:15

Több mint 37 ezer olvasói / szurkolói szavazat alapján Megyeri Balázst, Kocsis Gergőt, Sallai Rolandot, Vida Mátét, Bese Barnabást és Szalai Ádámot is itthon hagynák a drukkerek Bernd Storck helyében. A csakfoci.hu voksolán arról mondhattak véleményt a résztvevők, hogy kit nem kellene neveznie a német kapitánynak a jövő kedden kihirdetésre kerülő, végleges Európa-bajnoki keretbe.

"Pepe egy hatalmas f*" - Ki Mit Oszt?

Feltöltve: 2016, május 29 - 16:39

Minden lényeges és szórakoztató, amit a futballvilág a közösségi médiában megoszt. Klubok, játékosok legjobb fotói, bejegyzései a Facebookon, Twitteren és az Instagramon - a magyar és a nemzetközi futballból egyaránt. A rovat rendszeresen frissül, gyere vissza naponta többször is!

Szívszorító: Sírva kért bocsánatot a szurkolóktól a 11-est hibázó Atlético-játékos - videó

Feltöltve: 2016, május 29 - 15:45

Juanfran, az Atlético Madrid, a BL-döntőben sorsdöntő 11-est hibázó védője csapata tábora előtt, könnyek között kért bocsánatot a drukkerektől, akik megtapsolták őt és a csapatot is.

Csank lemondott arról, hogy NB I-es edző legyen

Feltöltve: 2016, május 29 - 15:26

Naponta szedjük össze a hazai írott, nyomtatott vagy elektronikus sajtóban leírt, elhangzott nyilatkozatok legérdekesebb részeit.

Meredek: NB I-es csapattal hozták hírbe Dzsudzsákot Törökországban

Feltöltve: 2016, május 29 - 14:53

Meglepő híresztelés látott napvilágot vasárnap Törökországban Dzsudzsák Balázs kapcsán: az egyik bursai portál szerint az OTP Bank Liga 2. helyén végzett Videotonnál is felmerült a magyar válogatott csapatkapitányának nyári szerződtetése. Több ok miatt is szinte elképzelhetetlennek tűnik azonban a szélső hazatérése.

Szalai és Kleinheisler is gólt lőtt a válogatottban

Feltöltve: 2016, május 29 - 14:24

Újabb mozgalmas napot zárt az ausztriai Leogangban edzőtáborozó magyar válogatott szombaton.

NB II: Estére NB I-es lehet Pintér Attila csapata

Feltöltve: 2016, május 29 - 13:23

Ma este kerül sor az NB II-es bajnokság utolsó előtti fordulójára. Az már korábban eldőlt, hogy a Gyirmót feljutott, a ZTE és a Mezőkövesd azonban nagy harcot vív az élvonalba kerülésért. Könnyen lehet azonban, hogy ma minden eldől: ha a kövesdiek nyernek Siófokon, a Zalaegerszeg pedig pontokat hullajt az utolsó kilenc meccsét megnyerő Soroksár ellen, Pintér Attila csapata egy fordulóval a szezon vége előtt feljut.

Így ünnepelte a Real Madridban a BL-győzelmet - fotók

Feltöltve: 2016, május 29 - 11:52

A Real Madrid az Atlético legyőzésével 11. alkalommal lett BL-győztes. Ramosék a spanyol fővárosban így ünnepelték a hatalmas sikert a több tízezres szurkolósereggel.

Pepe eljátszotta a nagy halált a BL-döntőben - videó

Feltöltve: 2016, május 29 - 11:01

A Bajnokok Ligája tegnap esti fináléjában a Real Madrid védője, Pepe a földre zuhant a saját tizenhatosán belül, majd amikor az Atlético Madrid játékosa, Filipe Luis egy arcára mért paskolással megpróbálta talpra állítani, óriási színészi alakításba kezdett, de kiderült, hogy pocsék színész lenne.