Visszatér a pályára a Vidinél is megfordult válogatott védő

Marco Caneira két év szünet után játszhat újra.
admin 2016. október 24., hétfő 20:48
Marco Caneira két év szünet után játszhat újra.
Szerző: admin 2016. október 24., hétfő 20:48
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A 2011 és 2015 között a Videoton színeiben az NB I-ben is megfordult Marco Caneira két év szünet után futballozhat újra. A korábbi portugál válogatott és Valencia-játékos hazája első osztályában, a Negrais színeiben ölt szerelést.
A 37 éves védő hamarosan be is mutatkozhat új klubjában.

Átigazolások
MTK
Távozók
Az MTK Budapest bejelentette, hogy Stumpf Gábor végleg a Kozármisleny csapatához igazolt, míg Herczeg Botond, Nógrádi Gergő és Csucsánszky Zoltán kölcsönben folytatja a kozármislenyi klubnál.
Honvéd
Kapus kölcsönben
A másodosztályú Gyirmót FC Győr csapatánál tölti kölcsönben a 2026–2027-es idényt a Kispest–Honvéd FC fiatal kapusa, Papp Lőrinc. (honvedfc.hu)  
Karcag
Támadót igazoltak
A Karcag leigazolta a 22 éves Horváth Mátét Tiszafüredről. A DVTK-nevelésű támadó remek szezont zárt az NB III-ban, ahol 25 bajnokin 11 gólt szerzett.
Tovább az összes átigazoláshoz