Hiába jutott ki a 2018-as, oroszországi világbajnokságra Szaúd-Arábia válogatottja, az együttes holland szövetségi kapitánya felállt a kispadról.
Remek eredményt el a szaúd-arábiai válogatottal Bert van Marwijk, hiszen az arab ország nemzeti csapata már bebiztosította részvételét a jövő évi világbajnokságon.
A sikersztori azonban nem folytatódik: a holland szakember bejelentette, hogy nem folytatja a munkát. Mint mondta, felfoghatatlan számára, hogy az elmúlt hetekben több kollégáját is menesztették stábjából. Helyét az argentin Edgardo Bauza veszi át.
Átigazolások
Fradi
Keane mellett kampányolnak
Továbbra is az FTC-t irányító Robbie Keane tűnik a legerősebb jelöltnek a Celtic kispadjára.
Hertha BSC
Dárdai Márton távozhat?
Dárdai Márton is a Hertha BSC nyári keretszűkítésének egyik kulcsszereplője lehet, miközben a klub komoly átalakításra készül a szezon után.
ZTE
Lakos Mihály
Megkapta első profi szerződését a ZTE 2010-es szülésű, utánpótlás-válogatott kapusa, Lakos Mihály, aki a felnőtt csapat edzéseit is gyakran látogatta az idei szezonban.