Vadócz remek formában: fontos góllal döntötte el a kuparangadót

A válogatottba visszavágyó Vadócz Krisztián fontos góllal döntötte el csapata kupameccsét, azzal nyertek.
Mokány Lajos 2017. december 16., szombat 12:44
Szerző: Mokány Lajos 2017. december 16., szombat 12:44

Rangadót játszott a hongkongi Kitchee a térségben komoly rangot képviselő Sapling Cup-ban. A Hong Kong R&F elleni találkozón természetesen ott volt a kezdőcsapatban Vadócz Krisztián, aki folytatta jó formáját.

A középpályás négy találatával negyedik a góllövőlistán, és a kupameccsen ismét betalált: a 30. percben egy szép akció végén egy remek lövéssel döntötte el a meccset. A tétnek megfelelően óriási csata és kemény játék jellemezte a folytatásban a mérkőzést a beszámolók szerint, Vadócz az utolsó percekre nem is maradhatott a pályán lapok miatt.

A Kitchee végül fontos győzelmet aratott végül a magyar légiós góljával, és 3 kör után vezeti a csoportot a Sapling Cupban.

Érdekesség egyébként, hogy Vadócz épp a napokban nyilatkozott hosszabban. A jó formában lévő középpályás arról beszélt, remélem, hogy a teljesítményének híre eljut Magyarországra is, és lehet esélye a válogatott meghívóra is. Hozzátette, a mai világban már nem kell feltétlenül személyesen megnézni valakit, és reméli, Georges Leekensnél ő is benne lehet abban az 50-100 labdarúgónál, akikből elkezdi leszűkíteni majd a keretét.