Tragikomédia Romániában: 11 perc alatt rontottak el három 11-est - videó

Még az UEFA honlapja is külön foglalkozott a román Astra és FC Viitorul bajnoki meccsével (1-2), amelyen a csapatok három 11-est rontottak el 11 perc leforgása alatt.
Dudás Gábor 2017. április 4., kedd 13:29
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 4., kedd 13:29

A hazaiak kapusa, Plamen Iliev a 31. percben Chitu, hat perccel később pedig Coman büntetőjét fogta meg, a másik oldalon Florea, a 42. percben a kaput sem találta el. Ráadásul közel sem biztos, hogy mindhárom esetnél 11-est kellett volna ítélni…

A meccsnek magyar kötődése is volt abban a tekintetben egyébként, hogy a hazai csapat kispadján a DVSC korábbi támadója, Marius Sumudica ült, a vendégekén pedig a korábbi világsztár, Gheorghe Hagi.

A videón 5:07-től, 6:20-tól és 8:32-től a videón a három büntető!

Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.
Figyelmeztetés a légiósoknak
Az NB I-es klub egy jogi szakértőn keresztül adott ki hivatalos közleményt a légiósok helyzetével kapcsolatban.