Rióban fosztották ki az argentin focistákat

Meglopták a riói olimpiára készülő argentin válogatottat, mialatt éppen felkészülési mérkőzést játszott Mexikóban.
admin 2016. július 30., szombat 18:50
Meglopták a riói olimpiára készülő argentin válogatottat, mialatt éppen felkészülési mérkőzést játszott Mexikóban.
Szerző: admin 2016. július 30., szombat 18:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A házigazda és ötkarikás címvédő mexikóiak elleni meccset Pueblában rendezték, s 0-0-ra végződött. Amikor a vendégek visszatértek a szállodájukba, döbbenten tapasztalták, hogy a játékosok és vezetők szobáit kifosztották – az argentin szövetség szombati közlése szerint értékes tárgyakat és készpénzt tulajdonítottak el. A kárt a hotel biztosítása fedezi. Egyelőre nem tudni, hogy a rablók hogyan tudtak egyszerre ennyi szobát kirámolni úgy, hogy észrevétlenek maradtak. A rendőrség megkezdte a nyomozást.

Az olimpia férfi futballtornája jövő csütörtökön kezdődik Rio de Janeiróban (m4sport.hu).

Átigazolások
Fradi
Egyre közelebb a váltás
Az FTC védő-középpályása, Cebrail Makreckis egyre közelebb kerül ahhoz, hogy Törökországban folytassa pályafutását.
ZTE
Akpe Victory Törökországban?
A legfrissebb török sajtóhírek szerint a Trabzonspor is leigazolná Akpe Victoryt. A ZTE 19 éves, 195 centis nigériai védője iránt korábban a Rangers, a Basel és a Benfica is érdeklődött.
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
Tovább az összes átigazoláshoz