Rióban fosztották ki az argentin focistákat

Meglopták a riói olimpiára készülő argentin válogatottat, mialatt éppen felkészülési mérkőzést játszott Mexikóban.
admin 2016. július 30., szombat 18:50
Meglopták a riói olimpiára készülő argentin válogatottat, mialatt éppen felkészülési mérkőzést játszott Mexikóban.
Szerző: admin 2016. július 30., szombat 18:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A házigazda és ötkarikás címvédő mexikóiak elleni meccset Pueblában rendezték, s 0-0-ra végződött. Amikor a vendégek visszatértek a szállodájukba, döbbenten tapasztalták, hogy a játékosok és vezetők szobáit kifosztották – az argentin szövetség szombati közlése szerint értékes tárgyakat és készpénzt tulajdonítottak el. A kárt a hotel biztosítása fedezi. Egyelőre nem tudni, hogy a rablók hogyan tudtak egyszerre ennyi szobát kirámolni úgy, hogy észrevétlenek maradtak. A rendőrség megkezdte a nyomozást.

Az olimpia férfi futballtornája jövő csütörtökön kezdődik Rio de Janeiróban (m4sport.hu).

Átigazolások
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.
Tovább az összes átigazoláshoz