Rióban fosztották ki az argentin focistákat

Meglopták a riói olimpiára készülő argentin válogatottat, mialatt éppen felkészülési mérkőzést játszott Mexikóban.
admin 2016. július 30., szombat 18:50
Meglopták a riói olimpiára készülő argentin válogatottat, mialatt éppen felkészülési mérkőzést játszott Mexikóban.
Szerző: admin 2016. július 30., szombat 18:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A házigazda és ötkarikás címvédő mexikóiak elleni meccset Pueblában rendezték, s 0-0-ra végződött. Amikor a vendégek visszatértek a szállodájukba, döbbenten tapasztalták, hogy a játékosok és vezetők szobáit kifosztották – az argentin szövetség szombati közlése szerint értékes tárgyakat és készpénzt tulajdonítottak el. A kárt a hotel biztosítása fedezi. Egyelőre nem tudni, hogy a rablók hogyan tudtak egyszerre ennyi szobát kirámolni úgy, hogy észrevétlenek maradtak. A rendőrség megkezdte a nyomozást.

Az olimpia férfi futballtornája jövő csütörtökön kezdődik Rio de Janeiróban (m4sport.hu).

Átigazolások
Haladás
Próbajáték Plzenben

A cseh élvonalban bronzérmes, Európa Liga-induló Viktoria Plzeň próbajátékra hívta az NB III-as Haladás 21 éves középpályását, a tavasszal 12 bajnokin 6 gólt szerző Krán Attilát.

ETO
Mexikói edző jöhet!
Az ismert mexikói vezetőedző, Efraín Juárez sajtóhírek szerint a magyar bajnok ETO FC-hez igazol, miután távozott a Pumas csapatától.
Diósgyőr
Az NB I-ből igazoltak
Az előző idényben (kölcsönjátékosként) az NB II-ben 10 gólt szerző MTK-szélső, Babinszky Bence Diósgyőrben folytatja pályafutását. (dvtk.eu)
Tovább az összes átigazoláshoz