Rendőrségi ügy a Slovannál: Üvegpohárral támadt egy biztonsági emberre a vezérigazgató

A rendőrségen végezte a Slovan Bratislava vezérigazgatója, ifjabb Ivan Kmotrík, miután a nagyszombati Spartak Trnava elleni szlovák bajnoki rangadón bántalmazott egy biztonsági embert.
Dudás Gábor 2018. április 9., hétfő 7:10
A rendőrségen végezte a Slovan Bratislava vezérigazgatója, ifjabb Ivan Kmotrík, miután a nagyszombati Spartak Trnava elleni szlovák bajnoki rangadón bántalmazott egy biztonsági embert.
Szerző: Dudás Gábor 2018. április 9., hétfő 7:10

Az incidens a Spartak Trnava – Slovan bajnoki mérkőzésen történt. Az ismert vállalkozó fiát azután szállították a rendőrségre, hogy üvegpohárral fejen ütött egy biztonsági embert, aki a VIP-zónánál kérte tőle a jegyét. A sérült személyt kórházba kellett szállítani - számolt be a parameter.sk.

A mérkőzés 1-0-ás nagyszombati győzelemmel ért véget és miután vasárnap a DAC is nyert a Trencín otthonában, a Slovan elveszítette második helyét a tabellán.

 

Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Gólerős támadó a Vidinél
Rideg Bálintra befejező csatárként számíthat Pető Tamás vezetőedző.
ZTE
Újabb brazil a ZTE-nél
Guilherme Teixeira személyében gyors és kreatív támadó középpályással erősített a zalai klub.
Mezőkövesd
Új klubot keres a hazatért támadó
Bár az NB II-es Mezőkövesdnél edzőmeccsen is pályára léphetett, de megsérült, így továbbra sincs csapata az ősszel még a brazil Santa Fénél futballozó Barkóczi Benedeknek - erről ő maga írt.
Tovább az összes átigazoláshoz