Egyelőre ismeretlen okokból kigyulladt és hosszabb ideig égett a sanghaji Hongkou Stadion.
A Reuters hírügynökség beszámolója szerint szerencsére személyi sérülés nem történt, a tűz kitörésének körülményeit még vizsgálják. A riport szerint maga a játéktér nem károsodott a tűz során, így hamarosan meccseket is lehet majd újra játszani a 33 ezres stadionban.
A Hongkou a kínai élvonalbeli Sanghaj Senhua csapatának arénája, itt játszik többek között az argentin Carlos Tevez és a nigériai Obafemi Martins is, a gárda edzője pedig a korábbi uruguayi válogatott csillag, Gustavo Poyet. Az együttes jelenleg a negyedik helyen áll a bajnokságban.
#Incendio #Shanghai #ShanghaiShenhua #China #CSL #CSL2017 @CSLfutbol @ChineseSuper @CSLfutbol pic.twitter.com/QV78ZmYMJ5
— Álvaro Martínez 阿尔瓦罗 (@AlvaroMtz13) 2017. március 28.
Átigazolások
Fradi
Keane távozik
Robbie Keane saját elhatározásából döntött úgy, hogy másfél év után távozik az Üllői útról.
Csíkszereda
Szabó tervei
Így erősítene a Csíkszereda román sajtóhírek és Szabó István állítólagos tervei szerint.
Kérdéses a jövője
Szalai Attila
A Pogon Szczecinnél szeretnék megtartani a magyar válogatott védőt, ugyanakkor egyelőre nincs döntés arról, hogy a kölcsönszerződése lejárta után is maradhat-e a csapatnál.