Messiék nyeretlenek, de még továbbjuthatnak a Copa Américán - videó

Paraguayt (1-1) sem tudta legyőzni a Copa Américán a torna előtt ismét favoritnak tartott Argentína, így két csoportkört követően 1 ponttal sereghajtó a "B"-jelzésű négyesben. Ennek ellenére a Lionel Messi 11-es góljával pontot szerző argentinok még továbbjuthatnak (akár másodikként, akár a legjobb harmadikok egyikeként), ha az utolsó fordulóban legyőzik a vendégként szereplő Katart. A paraguayiak ellen az argentin kapus, Franco Armani védeni tudta Derlis González büntetőjét, nem sokkal Messi gólját követően, így fontos szerepet játszott a pontmentésben.
Dudás Gábor 2019. június 20., csütörtök 8:35
Szerző: Dudás Gábor 2019. június 20., csütörtök 8:35

Copa América, B-csoport, 2. forduló:

Kolumbia – Katar 1-0 (D. Zapata 86.)

Argentína – Paraguay 1-1 (Messi 57. – 11-esből, ill. R. Sanchez 37.)

A csoport állása: 1. Kolumbia 6 pont (3-0) - már továbbjutott, 2. Paraguay 2 (3-3), 3. Katar 1 (2-3), 4. Argentína 1 (1-3)