Másik volt Vidi-játékosé lett Nikolics 17. gólja Amerikában - videó

2-2-s döntetlen játszott a 2015-ös bajnok Portland Timbers otthonában a Chicago Fire, soraiban Nikolics Nemanjával.
Dudás Gábor 2017. július 6., csütörtök 8:17
Szerző: Dudás Gábor 2017. július 6., csütörtök 8:17

A góllövőlistát nagy fölénnyel, 16 találattal vezető Nikolics Nemanja ezúttal is közel járt a gólszerzéshez, nagyon picin múlt, hogy ne legyen meg a 17.

A 34. percben, 1-0-s állásnál egy másik volt fehérvári futballista, a salvadori Arturo Álvarez ívelt be jobbról, Nikolics elsőre látszólag belepiszkált a labdába, amely a megzavart kapus mellett a jobb alsó sarokban kötött ki. A gólt először Nikolicsnak is adták, de később módosítottak, hivatalosan Álvarez lett a gólszerző.

A Fire a második félidőben a vezetést is megszerezte, de erre pedig a Timbersnek volt válasza, 2-2 lett így a meccs vége. Nikolics a lefújásig a pályán volt.