Légiósok: Szoboszlai először játszott a sérülése óta a Salzburgban - videó

Első 2020-as tétmeccsén lépett pályára csereként a Red Bull Salzburg csapatában Szoboszlai Dominik. Klubja 3-0-ra győzött az Osztrák Kupában és az elődöntőbe jutott a másodosztályú Amstetten othonában. Szoboszlai - aki még január közepén, egy edzőmérkőzésen sérült meg - a 81. percben kapott lehetőséget edzőjétől.
Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 19:45
Első 2020-as tétmeccsén lépett pályára csereként a Red Bull Salzburg csapatában Szoboszlai Dominik. Klubja 3-0-ra győzött az Osztrák Kupában és az elődöntőbe jutott a másodosztályú Amstetten othonában. Szoboszlai - aki még január közepén, egy edzőmérkőzésen sérült meg - a 81. percben kapott lehetőséget edzőjétől.
Szerző: Dudás Gábor 2020. február 9., vasárnap 19:45
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz