A kezdőként pályára lépő Kleinheisler László a 82. percben gólt lőtt, a 85. percben pedig lecserélték klubja, az NK Osijek, illetve a Lokomotiva Zagreb 4-0-ra végződött vasárnapi horvát bajnokiján. A magyar válogatott középpályás legutóbb még augusztus elején volt eredményes a bajnokságban, de mostani találatát még a helyszínen sem láthatta mindenki tisztán a pályára ereszkedő sűrű köd miatt.
https://www.facebook.com/nkosijek/photos/pb.10390248851.-2207520000../10159113614928852/?type=3&theater
Átigazolások
Fradi
Nincs egyezség
Brazil sajtóhírek szerint a Botafogo és a Ferencváros nem tudott megegyezni Júlio Romao átigazolásáról, így a brazil klub visszalépett a kölcsönszerződéses ajánlattól, vételi opcióval. (Bola do Jogo)
Újpest
Bodnár érkezett
Távozik Zalaegerszegről Bodnár Gergő és Krajcsovics Ábel is, mindketten az Újpest FC csapatában folytatja pályafutását.
Loki
Ojediran az MLS-ben
A Colorado Rapids megszerezte a francia élvonalbeli Lens 22 éves középpályását, a Loki korábbi játékosát, Hamzat Ojedirant, akinek játékjogáért az amerikai klub 3,5 millió dollárt fizetett.