Korhuték történelmi győzelmet arattak - kiütötték a riválist

A magyar védő kezdőként volt részese a sikernek, örömünnep van a klubjánál.
admin 2016. október 15., szombat 20:18
Szerző: admin 2016. október 15., szombat 20:18

Az izraeli bajnokságban a Korhut Mihályt ezúttal is kezdőként bevető Hapoel Beer Sheva a Maccabi Petah Tikvát fogadta. Nehéz mérkőzés várt a magyar védő csapatára, hiszen aktuális ellenfelük a második helyen állt a tabellán a találkozót megelőzően.

A Beer Sheva azonban nem óvatoskodott, alaposan bekezdtek, és egy félidő alatt lenullázták a riválist, a szünetig négygólos előnyt szerzett az EL-ben is szépen menetelő gárda.

Fordulás után elálllt a gólcsap, ám a hajrában meglett az ötödik találat is, így kiütéssel végződött a kiélezettnek várt csata, és Korhuték a sikernek köszönhetően helyet cseréltek a tabellán a legyőzött Maccabival. A klub honlapja érthetően lelkesen számolt be a nagyarányú győzelemről, a klub történelmének egyik legfényesebb diadalaként aposztrofálva az 5-0-t.

Hapoel Beer Sheva - Maccabi Petah Tikva 5-0 (Nwakaeme 6., 21. - büntetőből, Ohana 26., Vitor 38., 77.)