Korhuték kiütéssel nyertek - 6 pont előnnyel az élen

Zsinórban ötödik bajnokiját nyerte a magyar védő csapata.
admin 2016. november 19., szombat 21:17
Szerző: admin 2016. november 19., szombat 21:17

A Korhut Mihályt foglalkoztató Hapoel Beer Sheva az élről várta a Hapoel Haifa elleni meccset az izraeli bajnokságban. Korhuték zsinórban négy győzelem után kirobbanó formában mentek neki az ellenfélnek, és már a 3. percben meglőtték a vezető gólt is.

Az első félóra végén ugyan jött az egyenlítés, ám a játékrész utolsó percében Sahar büntetőjével újból a Beer Shevánál volt az előny. Ezt pedig már nem is engedte ki a kezéből a magyar védő csapata, és fordulás után még háromszor mattolták az ellenfelet, így kiütéssel tartották otthon a 3 pontot.

Zsinórban ötödik bajnoki győzelmükkel már 6 pontra növelték előnyüket a tabella élén.

Hapoel Beer Sheva - Hapoel Haifa 5-1 (Ohana 3., Sahar 44. - büntetőből, Nwakaeme 57., Radi 65., Ghadir 86., ill. Miaman 30.)

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.